יום ש', א’ בחשון תשע”ח
דף הבית הייחודיות שלנו מערכת עיתון 1 אלבום תמונות חדר מורים צור קשר
אנו עדיין מתמודדים עם גל טרור והתרחשות אירועים לא פשוטים. לצערנו הרב, אמש חווינו פיגוע דקירה בראשון לציון, בו נפגעו מספר אזרחים. כידוע אירוע מסוג זה משפיע תמיד על מבוגרים ועל ילדים כאחד ומחייב התייחסות בהתאם. צוות בית הספר מכוון לערוך שיחות עם התלמידים, להיות קשוב לשאלות ולתהיות ולהוות עבורם ועבורכם כתובת משמעותית. מצ"ב מסמך עם עקרונות והנחיות להתמודדות יעילה עם המצב.
קרא עוד...
קרא עוד...
מימוש זכויות ילדים עם צרכים מיוחדים
קרא עוד...
מצ"ב קישור לשירות הפסיכולוגי המשלים
קרא עוד...
איך תדעו מה קורה לילדכם בבית הספר?
שנת הלימודים התחילה ושוב אנחנו שולחים את הילדים שלנו מדי יום לבית הספר, מבלי באמת לדעת מה קורה שם. כמובן שהדרך הכי טובה לברר איך עבר יומם של ילדינו בבית הספר הוא לשאול אותם, אבל לרוב נקבל תשובות קצרות וריקות מתוכן כמו "בסדר", "טוב" ולא הרבה מעבר. אם אתם רוצים באמת לדעת מה עובר על הילדים שלכם בבית הספר, מבלי להטריד אותם ביותר מדי שאלות שעלולות להיתפס כחטטניות, אתם פשוט צריכים לדעת מה לשאול.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מצורפת כתבה המסבירה איך כדי לדבר עם הילדים על המצב הבטחוני.
קרא עוד...
ביום שישי בתאריך 23.5 תלמידי כיתות ה ראו את ההצגה "יצאת גדול". ההצגה עוסקת בנושא שתיית האלכוהול בקרב בני נוער. המופע משלב בין סיפורי מקרה של שתייה בגיל צעיר ותוצאותיה לבין מידע רב הניתן להורים והתלמידים דרך דמות המקשרת בין הסיפורים. דרך סיפורי המקרה של יניב, עמית ועידן התלמידים למדו על הסכנות שבשתיית אלכוהול ואקסל. לאחר הצפייה בהצגה התלמידים כתבו על הדמות שאליה הכי התחברו, על מי אחראי על מה שקרה לדמות וכתבו משוב על ההצגה.
קרא עוד...
האם נתקלתם בבריונות ברשת?
ניתן לכתוב הודעות בפורום היועצת
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בנושא של הכרת הגורמים השונים המשפיעים על פתרון בעיות הצגתי תמונות שונות של תעתועי ראייה
קרא עוד...
דבר המנהלת
חלון הודעות לשעת חרום
על סדר היום
מצעד הספרים
פעילויות ופרוייקטים מיוחדים
מרחבי למידה
מקצועות לימוד
העשרה בשקמה
החטיבה הצעירה
חדר היועצת
טפסים
הווי שקמה
הבוגרים שלנו
למידה בשעת חירום